Bestuur

Voorzitter

Mevr. Willy van den Broek
06-20489171
voorzitter@reumafriesland.nl

Vicevoorzitter

Mevr. Iefke Hoekstra
06-10307529
vicevoorzitter@reumafriesland.nl

Penningmeester

Piet Sikma
0515 569 561
penningmeester@reumafriesland.nl

Secretariaat

Mevr. Rita Hogendoorn

06 47280438 

secretariaat@reumafriesland.nl

Secretaris

Mevr. Marjan de Groot
06-42442180
secretaris@reumafriesland.nl

Coördinator Lemmer en Heerenveen

Mevr. Joukje Jansen
06-24740031
zwemmen@reumafriesland.nl

zwemcoördinator voor Stiens en Leeuwarden

Mevr. E. van den  Bos-Venema

06 271 019 96 
ellyvdbos@home.nl

Is geen bestuurslid maar woont de vergadering bij.

Activiteitencommissie

Dhr. Geert Woltman
0513 415 474 of 06-57188160
activiteiten@reumafriesland.nl 

Bestuurslid

Activiteitencommissie

Mevr. Rita Wagenaar
0512-341982
s.wagenaar@online.nl
Is geen bestuurslid, maar woont vergaderingen bij